sl

ind
ai
Вивчення іноземних мов Вивчення іноземних мов Агенція іноземних мов – це один з найкращих лінгвістичних центрів, який... Дізнатися більше
Переклади документів Переклади документів  Переклад документів з правом завірки у нотаріуса,... Дізнатися більше
Відкриття віз, навчання за кордоном Відкриття віз, навчання за кордоном  Агенція іноземних мов використовує при навчанні всі кращі європейські... Дізнатися більше

Вивчення іноземних мов

Агенція іноземних мов – це один з найкращих лінгвістичних центрів, який спеціалізується на вивченні іноземних мов. Застосування кращих європейських методик і акцент на комунікативну складову під час навчального процесу дає можливість випускникам центру забути про труднощі при спілкуванні на іноземній мові в будь-якій сфері діяльності.

Володіння іноземною мовою в наш час - це вже не привід виділитися інтелектуальним розвитком серед оточуючих, а життєва необхідність. Життя сучасної людини вже давно не обмежується кордонами однієї країни. Особлива необхідність проявляється при влаштуванні на роботу, коли саме це стає однією з основних вимог роботодавця.

Вивчити іноземну мову тепер не проблема, головне мати бажання, час і знайти такі мовні курси, які вас задовольнять. Працівники зі знанням мов користуються більшим попитом на ринку праці, оскільки вони зможуть представляти компанію, в якій вони працюють на міжнародних переговорах, брати участь в зустрічах з міжнародними партнерами.

Агенція іноземних мов працює в Чернівцях з 1998 року, і за цей час стала одним з найкращих навчальних центрів у місті, дякуючи високому професіоналізму наших співробітників.

 Формуємо групи для занять у зручний для вас час:

  • для дорослих – по 4-6 чоловік, заняття 3 рази на тиждень по дві години.
  • для дітей – по 4-6 чоловік, заняття 2 рази на тиждень по 1 годині.
  • (однорідний склад груп), застосовуємо найкращі навчальні матеріали. (На відміну від інших курсів, де плата за навчання береться за весь курс наперед)
  • Індивідуальні заняття – дійсно індивідуальний підхід до кожного!

Можливість навчання з використанням скайп.


Агенція іноземних мов використовує при навчанні всі кращі європейські методики вивчення іноземних мов, від класичних до сучасних. Особливий акцент робиться на засвоєння комунікативних програм, які допомагають студентам легко впоратися з так званим „мовним бар?єром» і почати розмовляти навіть з невеликим словниковим запасом.


Зацікавленні ? Маєте запитання? Зв'яжіться з нами:

Ваше ім'я (*)
Пожалуйста, укажите свое имя
Ваш Email (*)
Пожалуйста, укажите свой Email
Тема повідомлення (*)
Пожалуйста, укажите тему Вашего сообщения
Текст повідомлення (*)
Сообщение должно содержать текст
Введіть код с картинки Введіть код с картинки
  Поновити
Невірний Ввід

Авторські права 2012 © Individuel. Усі права захищені.

design by Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.